Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem könnycseppek jönnek a szememből, hanem a szemem körül könnyes?

Figyelt kérdés
És ez nem azért van mert szétkenem a könnycseppeket, mert volt, hogy direkt figyeltem rá. Nem biztos hogy szemproblémáról van szó szerintem, csak furcsálom. 15/l

2012. aug. 2. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy szerintem a folyadékfogyasztástól független, mivel volt, hogy fokozottan figyeltem, hogy mit és mennyit iszom. Ennekellenére fenn állt ez a dolog.
2012. aug. 2. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor mérnem mész orvoshoz kérdezed meg tőle?
2012. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért, mert szerintem nem szemprobléma. mert más tünet semmi sincs csak ez. és arra is kíváncsi lennék, hogy van-e más is akinek ez van. mert amióta az eszemet tudom így van... azért kösz a választ, de nem vagyok olyan hülye, hogy ne gondoljak orvosra, viszont mint mondtam nincs más tünet, fájdalom, semmi
2012. aug. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!