Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Papucs nélküli keret megszokás...

Papucs nélküli keret megszokása, esetleg kiegészítése papuccsal?

Figyelt kérdés
Idestova 20 éve vagyok szemüveges, mindig az a megszokott, szilikon papucsokkal rendelkező keretem volt, most viszont egy műanyag keretet vettem, aminek nincs ilyen része. Amikor kiválasztottam kényelmesnek tűnt, azonban most, hogy több órán keresztül viselem, nem érzem komfortosnak. Ráadásul nagyobb, mint az előző, így hozzáér az arcomhoz is. Meg lehet ezt szokni, vagy van lehetőség arra, hogy valahogy papucsot tegyenek rá?
jan. 13. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha túl nagy a hídtáv akkor szokott ez a gond lenni (főleg az archoz ér a lencse).

Sajnos nem lehet megoldani, én is így jártam 1x☹️

Ott magyarázta ezt el az optikus, mondta hogy max 15 mm hídtàv jó nekem ez meg 18as volt...

Nem tudom miért ilyen nagyok, ndm is talàltam megfelelőt uh visszatértem a papucsoshoz.

jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!