Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzéshez otthonra milyen...

Lábedzéshez otthonra milyen kiegészítők vannak súlyon kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem magamnak dechatlonból egy edzőkeretet, hogy majd otthon edzek, de barátnőm felhomályosított arról, hogy ő viszont ezzel nem tud lábazni.


Vannak itthon ilyen gumiszalagjai, meg ilyen glutebandjei (gumiszalag, de szövetes, ami jobb, MO-n nem kapható sehol, más fajta), meg egy ferdepad. Alapvetően guggolni tudna ilyen karton vizekkel vagy velem a nyakában.


De ezen kívül van még valami értelmes kiegészítő, amit be lehetne szerezni és segít annyit, mint nekem tolódzkodásban, evezésben satöbbiben egy ilyen multifunkciós keret?


Mert linkelt egy ilyet a nagysasszony:

[link]


de ezzel 1 db feladatot lehet csinálni és videók alapján még ahhoz is kevés (nincs súly, a rugó nem feltétlen elég).


Valami multisabb dolgot keresek lábhoz, mert arra nem nagyon vágom az edzést (és láb alatt a láb és segget értem).



2021. febr. 23. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miert nem tud keretbe ruddal labazni? 🤔
2021. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


erről beszéltem :) azért :/

2021. febr. 23. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennyit nem ér, inkább vegyetek súlyt, azzal nehezítsétek a csípőtolást. Meg lehet oldani enélkül a cucc nélkül, a súlyt meg 1000 más dologra is lehet használni. Eleve egy egylábas medenceemelés sem olyan könnyű ha ki van nyújtva a másik láb és a teljes mozgástartományt kihasználja az ember. Amíg ez nem megy könnyen, addig felesleges ilyen extra dolgokon gondolkodni. Amúgy meg bolgár guggolás, merevlábas felhúzás, vádli. Ezekhez jól jönne a súly.
2021. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért 168eur nagyon sok. Egy darab fitbeszlabdával is lehet csinálni ezt a gyakorlatot :D
2021. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah.. ez tolockodo nem edzokeret. Ezen nyilvan nem lehet labazni 😁 Szerintem 2 egykezessel vagy egy ruddal jobban jar mint ezzel a tularazott nemtudommivel.
2021. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lab edzes az guggolasokbol, kitoresbol, felhuzasbol all foleg. Csak egy rud kell meg par tarcsa
2021. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindkettonek hivjak es helyes meghatarozas mert nem csak tolodzkodni lehet es nem csak huzodzkodni. Mind a kettot lehet, sot akar fekvozni (ami vegulis tolodzkodas xd), trinyozni alacsonyan (ami vegulis tolodzkodas), vagy pl merulo trinyozni (ami vegulis tolodzkodas) :D

M1

Talan kicsit szerencsesebb lett vna tolodzkodot irnom :)


Ja vagom hogy nem tul jo ez a cucc, en is azt irom h max vmi hasznosabb kene, ha van.


Gondoltam ha van ez a dekás mell-bic-tric-hatra, csak van vmi labra is.


De ha nincs nincs. Mert ugye guggolni, kitorni gepek nelkul is lehet, sot vadlizni is, meg ott a bootybands meg a gumikotelek. (De fekvozni meg trinyozni, kezenallva fekvozni, mell tarogatni csuszos ronggyal stb is vegulis :D)

2021. febr. 23. 21:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja es koszi :)
2021. febr. 23. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasznos a tolockodo persze. Ha van nemi sulyod is melle esetleg egy pad akk barmit le lehet edzeni.
2021. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja van egy ferdepad, asszem irtam, meg egy 10kg ig bovitheto adidas sulymelleny. Bar most a jo kis karantenvisszaesessel egy ideig nem lesz ra szukseg sajnos.
2021. febr. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!