Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felduzzad a szemem. Mit...

Felduzzad a szemem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a hét elején kezdődött, minden télen előfordul, hogy felduzzad a szemem. És van h nem is kicsit. Nem fáj, de kellemetlen és észrevehető... Már próbáltam kamillás borogatást amitől be is pirosodott és fájt is. Ilyen jeges kanalat is raktam már

a szememhez,de az se segített. Tegnap láttam a dmben egy ilyen ice szemkornyek ápoló krémet(koreai márka)de féltem megvenni. Ha már veletek is volt hasonló és vlmivel meg tudtátok szüntetni, akkor kérlek segítsetek.🥹

Köszike.

Nektek bevállt vlmi krém vagy házi megoldás?



jan. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Septosyl kenőcs, vény nélkül kapható. Ha baktérium okozta kötőhártya probléma, fertőzött szemhéjekcéma, árpa a gond, ez segít.
jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a szemhéjadon van a duzzanat, akkor igen, Septosyl.

Ha alul van a duzzanat, akkor én nézetnék egy vérképet veseműködésre. Iszol eleget?

Ha az egész be van duzzadva akkor meg allergia lehet.

jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, eleve keveset iszok, de ahogy elkezdodott megint ez az egész figyelek rá, hogy többet igyak. Meg hozzá tennem, hogy hétfőn csak másfél órát aludtam (nem direkt, nehezen alszom) és azóta arra is figyelek, hogy minél hamarabb elaludjak. Lehet, hogy a stressz? Szombaton felvételi🥹
jan. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!