Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A jobb oldali nyaki nyirokcsom...

A jobb oldali nyaki nyirokcsomóm felduzzad és nagyon fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom jobb oldalra elfordítani a fejem, annyira fáj. Hátra sem tudom hajtani már. Ha megnyomom, nem annyira, de fáj. Lehajtani sem tudom a fejem, mert nagyon fáj. Mit tanácsoltok?

2013. szept. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2013. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne hülyéskedj már! Szerinted mit csináljál?! ORVOS
2013. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos vagy Fül-Orr-Gégészet. A fül-orr-gégészetre nem kell beutalót kérni csak időpontot.

Amit addig ajánlani tudok,az fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer.

Valószínű valami fertőzés,gyulladás van a szervezetedben.

Nekem általában a torkomról szokott odamenni,és a bal nyirokcsomóm úgy megdagadni,mint az állat.A háziorvosom azt mondta,hogy elég erős torokgyulladás járult hozzá,plusz sípolt a tüdőm is mellé.Antibiotikumot írt fel és meggyógyultam.

Jobbulást.

2013. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!