Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fenyerzekeny a szemem mit...

Fenyerzekeny a szemem mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hunyoritanom kell es nagyon zavaro mar.Otthon is csak ugy tudok letezni,hogy elvan huzva a stotetito es minimalizalom a fenyforrasokat.Szokott fajni a szemem is meg a kisagyam is viszont ez ritkabb.Este ha lefekszek es mar nagyon elvan faradva a szemem amikor lehunyom akkor feher villanasokat szoktam latni plusz olyan a szemem mintha nem tudnam nyugalmi allapotba tenni, kicsit olyan erzes mint ha felre akarnek nezni.Szemuveget nem szeretnek.Van mas megoldas erre vagy igy kell eljek tovabb? Esetleg ha valaki jart/jar ebben a cipoben ti mit csinaltatok?

#szem #fényérzékenység #photophonia #fotofobia
febr. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szemorvost
febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináltassál egy komolyabb vérképet a háziorvossal. esetleg nézd meg az A vitamint.
febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ez a problémám csak én amint kilépek a házból ömlik a könny a szememből. Elég gáz mert sminket se tudok hordani mert azonnal leázik. És ha megállok valakivel beszélgetni tök gáz mert közben folyamatosan ,sírok" és senki nem tudja mi bajom van! Igen voltam orvosnál,napszemüveget javasolt,de sajnos nem használ szart se!
febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!