Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül mostanság...

Mennyibe kerül mostanság minimum egy szemüveg készíttetése? (2024) keret-lencse..

Figyelt kérdés

márc. 1. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
150 volt paromnak.
márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Függ attól is, hogy milyen erősségű szemüveg, illetve a lencsére vannak ilyen speckó funkciók (karcolás gátlás, páratartalmat jobban bírja stb), amíg szintén felárasak. Na meg a keretek is nagyon széles skálán mozognak. Alapvetően szerintem 50-70 ezer az alsó határ.
márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én körülbelül 2 hete csináltattam, -2.00 mindkettő szemem, a keret 35.000Ft volt, 2x21.000Ft volt a két lencse.
márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Optikában nekem azt mondták, 16.000 Ft és 32.000 között indul egy keret, amire jön majd a lencse ára.

Nekem nem onnan van, netről rendeltem, így durván a 10.000 ft volt lencsékkel együtt. Egyik szemem -3.25 másik -3.00. Nem tudom mennyire bírja majd a strapát, egy hete hordom, még nincs gond vele. Megjegyzem, így nézve nem sok különbséget látok az optikában vásárolt lencsék és a neten vásárolt között 🤔Még annyi hogy a szállítás miatt többet kell rá várni, durván 2 és fél hét 🙂

Remélem, segítettem 🙂

márc. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepesen olcsó vastag kerettel, UV-sötétedéssel, kék-szűréssel 140-E körül lett volna, kedvezményekkel 90-E lett. Így is szívtam a fogamat, 4 évvel ezelőtt kék-szűrés nélkül 60-E volt és a kék-szűrés a legolcsóbb az egészben.
márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja: -5,25 és -4,75.
márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!