Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Készíttettem nemrég egy...

Készíttettem nemrég egy szemüveget fúrt kerettel, de mégsem vált be, nem tudom hordani. El tudom adni valahol? Van ilyen használt szemüvegkeretet áruló bolt, ahol esetleg beveszik? 30000 Ft újonnan.

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 08:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Az olyan hozzászolásokat mellőzzük, hogy miért nem gondolkoztál előbb, meg meg lehet próbálni a boltban, ott nem vetted észre?

, Mert egy dolog kipróbálni valamit, és más hordani.

, Szép volt, tetszett, jól is állt, de iszonyú idegesítő, hogy a keret részei belelógnak a látótérbe.. Azt hittem megszokom, de nem igazán sikerült, mostmár rendesen utálom. Van egy másik damilos kerettel, azt hordom, tökéletes.

2019. márc. 21. 08:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fog kelleni senkinek. Netre, Facebookra megprobalhatod felrakni, de max jelképes összegért fogják megvenni szerintem. :/
2019. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se könnyű eladni. Én egy alig használt diopptriás napszemüveget nem tudtam negyed áron sem eladni. De ha őszintén belegondolok, én sem vennék kézből keretet.
2019. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni eladni, használt keretre ugyanis semmilyen optika nem vállal garanciát, ezért lehetetlen felhasználni
2019. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se fogod tudni eladni. De tartsd meg tartalék szemüvegnek, otthoni döglősnek, nem baj, ha van az embernek ilyen.
2019. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!