Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szaruhártya gyulladásom van,...

Szaruhártya gyulladásom van, ápolási osztályon dolgozom. Kell tartanom tőle, hogy a munkahelyen a sérült szemem fogékonyabb a fertőztésekre?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltam szemészeten, kaptam cseppet és kenőcsöt amit használok is. Holnap már mennem kell dolgozni, de eléggé féltem a szememet. Arra gondoltam letapasztom, mivel azért egy ilyen munkahelyen sokminden van a levegőben, plusz széklet-vizelet…

Szükséges lehet ez, vagy én aggódom túl és bolondnak néznének?

Előre is köszönöm a válaszokat!



márc. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem vagy táppénzen????
márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Persze ez lenne a normális de akkora létszám hiány van egyes osztályokon, hogy nem tudja az ember megtenni, hogy nem megy be dolgozni.
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon kevesen vagyunk, egy vírusfertőzés is éppen jelenleg megy keresztül az osztályon, sok a beteg kolléga. Igaz csak mint segédápoló dolgozom ott, de szükségük van a munkámra, nem tudok egyelőre itthon maradni. És hát megmondom őszintén a pénz is tényező, sajnos számít az a pár ft különbség is, hogy fizetést vagy betegszabadságot kapok-e…:(
márc. 14. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam kontrollon, nem voltak túl biztatóak. Továbbra is gyulladás van, azt mondta a dr úr szaruhártya-fekély előtti állapotom van. Kaptam szteroidos cseppet is az antibiotikumok mellé, és továbbra is mennem kell vissza pár nap múlva kontrollra.
márc. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!