Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem mögötti izom fájdalom?

Szem mögötti izom fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb ket hete jelentkezett, amikor tvt, bármilyen képernyőt, vagy sokáig nézek felfelé előre, akkor jelentkezik, egy ilyen feszülő izom fájdalom a szemem mögött. Ez miatt nem tudok sokáig gép előtt sem ülni, pedig a munkám miatt fontos lenne. Talán ez is volt a kiváltó ok. Régebben is volt ilyen problémám, akkor orvoshoz is fordultam vele, azt mondták nem hallottak még ilyet, és ráfogták hogy pszichés dolog lehet, mivel semmilyen külső elváltozás, és más tünetem sem volt. Ez kb 5 éve volt azóta majdnem teljesen elmúlt, de most úgy érzem ismét egyre rosszabb. Olyan érzés mintha elfáradna ez az izom és képtelen lenne tovább tartani a szememet.

Más is van igy, kihez forduljak segítségért, vagy csak várjak amíg elmúlik? Bármilyen jó tanácsnak örülnék😔



#szemprobléma #Szem mögötti fájdalom
márc. 22. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz, hatalmas kókler lehet, ha erre azt mondta, hogy nem hallott még ilyenről.Egy csomó betegség okozhat ilyet, köztük komolyak is, meg kellene, hogy vizsgálják, mi okozza a fájdalmat!

Nekem ugyanez volt, a szemészetről elküldtek azzal, hogy "nem tudjuk mivel magyarázni...". A háziorvos ugyanezt mondta. Végül magánklinkán vizsgáltak ki normálisan, ahol kiderült, hogy a nyakcsigolya eredetű a probléma. Gyógytornászhoz jártam utána, meg változtattam a sportolási szokásaimon (kevesebb súlyzós edzés, több nyújtógyakorlat, gerinctorna, stb.), ergonomikus párnán alszom, jobban odafigyelek, hogy hogyan ülök a gép előtt a munkahelyen. Így végül elmúlt. De lehet, hogy nálad tök más okozza, tényleg annyi minden lehet. Az orvos, aki nem hallott még ilyenről, annak vissza kellene adnia a diplomáját, mert alkalmatlan.

márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hasonló van, szerintem egyszerűen erőlteted a szemed, talán szemszárazság is van. Illetve igen, pszichés ok is lehet.


Szemüveges vagy?

márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha pszichés az baj mert egyre jobban raparazok😆

Szem szárazság nincs, szemuveg van de jol latok vele

márc. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!