Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha veszek egy olcsó keretet...

Ha veszek egy olcsó keretet pl. boltban ami + -s akkor csináltathatok bele - lencsét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Ofotértnél kérdeztem meg ezt, csináltathatsz, de nem vállalnak érte felelősséget ha berakás közben eltörik a lencse, vagy miegyéb..
2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Akkor majd meglátom:)
2010. okt. 27. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja, akkor nem kapsz garanciát rá. De inkább szánj rá kicsit többet, pár ezerért is kapsz keretet, nem a legjobbat, de nem hajlik el, meg törik. 12ezres keret ratyi volt, a legutóbb 36ezerért vettem, de arra is kaptam garit, nem csak a lencsére és nem hajlik, nem kopik és a lencse sem mozog benne (ami törléskor elég fontos). Tudom, hogy nem olcsó móka... De jobban megéri, mint évente újat venni. :S
2010. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!