Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyen homállyal találkozott...

Ilyen homállyal találkozott már valaki?

Figyelt kérdés
Először egy pici fekete pontszerű. Utána a pont körül apró szálkákból álló kis folt kb 1 forintos nagyságú. Utána nagy kiterjedésű amiből sok hosszú szál áll ki. Pont olyan mint amikor a telefon kijelzője betörik!! Az első szemnyomás méréskor jött ki a a kis pont. Mondtam az orvosnak, hogy szerintem a vizsgálattól de kiakadt, hogy ilyet feltételezek. Elküldött másik orvoshoz. A másik doki is azt mondta nem attól van. Addigra már nagyon fájt a szemem. Azt mondta szemnyomás gond lehet. Újabb 2 szemnyomás mérés egyrr nagyobb. :( Újabb magán doki. Azt mondja ez semmi a korral jár... Utána olvastam, de már a bevérzés, retina szakadás, határhártya leválás, kollagén rost összecsapódás, már mindet olvastam rémisztőbbeket is. De a dokik szerint semmi.... nagyon zavaró. Ahová nézek ott van, tehát ez fixen lehet vagy a szem hátsó részén kívül repedés, vagy a szem kocsonyás részére rátapadva, szóval nem az a klasszikus úszkáló homály.Van/volt valakinek hasonló? Az orvosokkal sokra nem megyek... mind ugyanazt fújja,nem foglalkoznak velem, közbe egyre rosszabb.
márc. 31. 21:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!