Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondtatok/írtatok a...

Mit mondtatok/írtatok a pszichológusnak amikor találkozót kértetek?

Figyelt kérdés
Szeretném tőle azt is megkérdezni, hogy mennyibe fog fájni mert semmi konkrétabb infót nem találtam.
nov. 28. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt normálisan ugy szokták megkérdezni, egy-egy terápia egység mennyibe kerül (NEM FÁJ! - ez ugynais elég primitív fogalmazás)
nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először kéne lenni egy árlistának, aztán bejelentkezés, időpont egyeztetés.
nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat pedig semmi sincs, meg a szolgaltatasokat is megneztem volna de csak egy lista volt belole meg konkretabb infok. Arlista meg vegkepp nem, csak elerhetosegek
nov. 28. 19:00
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Nem is irtam volna le igy hogy mennyibe fog fajni :) csak gondoltam ide leirhatom a dolgokat ahogy epp jol esik, az uzenet at fog jonni
nov. 28. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart egy konzultáció, és mi az ára?
nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt XY! (Én e-mailt írtam neki.)


Egy kollégája, XYZ ajánlotta Önt. (Az én esetemben így volt.)

Leírtam, hogy milyen problémával kapcsolatban szeretnék terápiára járni hozzá (nyilván nem egészen konkrétan írtam le, lehet pl. önismereti kérdések, párkapcsolat, szülő-gyerek kapcsolat stb.). Egyértelműen kiderült az e-mailemből, hogy felnőtt vagyok.


Megkérdeztem, tudna-e engem vállalni. Ha igen, milyen rendszerességgel, mennyi az óradíja.


Leírtam, hogy nekem többnyire milyen az időbeosztásom (8-tól fél 5-ig dolgozom, tehát ezt az intervallumot kizártuk).


Előre is megköszöntem a válaszát.

Elköszönés, aláírás.

nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, igen, igaza van az 5-ösnek. Nem feltétlenül 60 perc egy konzultáció. Az én esetemben 50 perc volt. Erre is érdemes rákérdezni.
nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra az arakra nyugodtan
dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok pszichológus feltünteti az oldalán milyen problémakörökkel foglalkozik. Egy ilyen lista segíthet neked megfogalmazni, hogy te milyen témával szeretnél hozzá fordulni, mert csak ki kell választanod a rád illő kategóriát.
dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!