Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látótér közepén apró fekete...

Látótér közepén apró fekete folt, de csak piskolgáskor, mi lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik szememen volt eddig, az kicsit nagyobb szabálytalanabb alakú, teljesen az az érzés, mint amikor valami nagyon fényesbe belenézel. Pislogáskor látszott csak, de nem mindig feltűnően. Most reggel a másik kezdte el, kis tűhegynyi fekete pötty középen, ez is csak ahogy pislogok pár tized másodpercig látszik, utána semmi. Mi lehet ez? Általában reggel tűnik fel naposabb időben.
máj. 11. 07:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben ezt talaltam, kb ilyen, csak sokkal kisebb a potty, illetve gyorsabban tunik el. Reszben valaszt is kaptam a video alatt.

[link]

máj. 11. 08:00
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Kosz
máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem menj el szemészetre inkább, mint most itt találgatsz, a fekete pont sosem jelent jót, lehet csak vérnyomás probléma, lehet cukorbetegség, lehet retina betegség, nem tudom, de jobb ezt tisztázni.
máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!