Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csak úgy hirtelen elmegy a...

Csak úgy hirtelen elmegy a látás? Miért?

Figyelt kérdés
Anyukam látása mostanában néha cska úgy elmegy és teljesen feketén lát tehát nem homályosan hanem egyáltalán nem lát egy pár percig. Mitől lehet? Ugye nem agydaganat? Azt írják lehet vercukor meg pikkelysömört is láttam az van neki. Szerintetek? Nem túlsúlyos!!!!

máj. 15. 14:02
 1/5 Duke81 ***** válasza:
Párom nagymamájának ugyan ez volt de neki sajnos hamar állandosult a sötétség. Dokik nem tudták megmondani mi okozhatta de valami idegi problémája is volt, gondolom ahhoz lehetett köze. Súlyosan demenesen halt meg egy magán idősek otthonában.
máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 😭😔 anyukámnak amúgy 8.6 volt a vercukra akkor valszeg amiatt volt lehet cukorbeteg lesz😭
máj. 15. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha sírós emojik helyett most elmennétek kivizsgáltatni és időben nekiállnátok kezelni a cukorbetegséget, ha bebizonyosodik?
máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy menjen el már egy hónapja mondom, de nem akar elmenni, mert fél, hogy kiderul, hogy cukorbeteg
máj. 16. 00:08
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
És mi van,ha kiderül? A legrosszabb bizonyosság is jobb a bizonytalanságnál.
máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!