Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől mehet el hirtelen a...

Mitől mehet el hirtelen a perifériális látásom csak a bal szememen?

Figyelt kérdés

Következő a történet, ülök a kocsiban az anyós ülésen, és egyszer csak elkezdtem ilyen villogó félhold formát látni a bal szemem bal sarkaiban, mint valami hallucináció, ilyen furcsa homályos valamit, de az megfigyeltem hogy nem látok át rajta szinte semmit. ezt a villogó formát tapasztaltam még 5 percig nem szóltam a körülöttem lévőknek, mert le voltam sokkolva.Aztán elmúlt a villogás, és a forma is, csak egyszerűen a bal szemem perifériás látása megszünt bal oldalra .

Erősen akartam hogy legyen vége, és vége lett utána 3 percen belül kb. Nem tudom van e köze az akaratomnak a neurológiai történésekhez és a látásomhoz, de nagyon meg voltam illetődve, hogy mi történt. Valaki tudja esetleg hogy mitől alakulhat ki, illetve volt valakinek ilyesmi?

(Éreztem furcsa égett olajszagot a kocsiban, Lehet köze hozzá? Bár csak én tapasztaltam)



dec. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Aurás migréned van
dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Szívesen
dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Agydaganat, stroke...
dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tért vissza a perifériás látás, akkor erős a gyanú, hogy retinaleválás történt. Menj el szemészetre és nézesd meg, ha nem akarsz megvakulni!
dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

4.

Talán meg kéne tanulni olvasni


Erősen akartam hogy legyen vége, és vége lett utána 3 percen belül kb


Ez miatt a 3 hozzászóláse is törölve

dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!