Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ér remegését a szem felett...

Ér remegését a szem felett (szemhéjon) mi okozhatta?

Figyelt kérdés

Egyik este az egyik szemem felett elkezdett magától mozogni, talán úgy fogalmazhatnék, hogy remegni vagy vibrálni valami. Úgy félúton a szemöldököm és a szempillám vonala között, pont a legmélyebb ponton. És ahogy néztem erek vannak ott. Szerintem az remeghetett.


De teljesen magától történt, nem tudtam irányítani, nem tudtam olyat se, hogy ki-becsukom a szemem és majd elmúlik... Teljesen magától mozgott. Meg is ijedtem, hogy most mi lesz velem, mi van, ha ezután már öröke remegni fog....?!


Megmostam az arcom hideg vízzel, de arra sem múlt, talán enyhült. Majd csak valahogy leállt pár perc után.


Szerencsére azóta nem volt ilyen újra, korábban sem volt soha.



Kérdésem, hogy mi lehetett ez?

A szememmel lesz valami baj, aminek ez az előjele, vagy más problémára utalhat?


Egyelőre én betudtam annak, hogy fáradt voltam, keveset aludtam a napokban. Bár az az igazság, hogy nem volt vészes egy fáradtság, ennél sokkal kimerültebb is szoktam lenni.... És akkor még nem volt ez.



Köszi előre is a gondolataitokat!



2020. márc. 27. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfáradnak az izmok idegek.
2020. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig a kimerültség, fáradtság az oka. Lehet nem is fizikailag, csak szellemileg fáradtál el vagy a szemedet erőltetted meg. Magnézium segíthet rajta.

Az pedig, hogy eddig nem volt ilyen, tökéletes példája annak, hogy a szervezeted sokáig nagyon sok mindent tűr, de aztán kimerülnek a kompenzáló mechanizmusok és előjönnek ezek a problémák.

2020. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A válasz tikkelés rendben van ez így .
2020. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!