Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Huszonéves korban (ha esetleg...

Huszonéves korban (ha esetleg korfüggő lenne) képes a szempilla visszanőni?

Figyelt kérdés

A jobb szemem alsó "félkörén" ritkult meg egy elég elszeparált sávban, kicsit úgy, mint amikor egy fésű közepén kitörik 3-4 egymás mellett lévő fog... mivel elég sűrű a szempillám, feltűnő és zavar is.


Nem égési és nem is betegség mellékhatásaként ritkult meg, egy kiadósabb szemdörzsölés után vettem észre. Nem szokásom dörzsölni, így valószínűleg nem is lehet hozzászokva a szemem.


Férfi vagyok, tehát ilyen szempillaspirál és hasonló ötleteket köszönöm, de ne. :] Tudom hogy nem egy tragédia, és nekem sem ez a legnagyobb gondom az életemben, de volt egy feles 10 percem, érdekel is, és elvileg ez az oldal arra van, hogy az ember szabadon kérdezzen.


Előre is köszönöm a választ!


2010. nov. 3. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik a szempilla is mint a haj, néha kihullik és új nő helyette.
2010. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!