Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemfájdalom miatt megyek...

Szemfájdalom miatt megyek szemészetre! Milyen vizsgálatot csinálnak majd? Kell kísérő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam, csak megnézték mind2 szeme, és látás vizsgálta volt.

Csak azt ellenőrizték hogy a szemüvegem jó-e, nem kell-e erősebbre cserélni.

Szerintem felesleges kisérőt vinned, de ha félsz egyedül, kérj meg valakit aki elkísér. :)

2010. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak mondta vki,hogy neki pupilla tágítást csináltak,és kísérővel kellett mennie
2010. nov. 8. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd a pupullatágítás sem egy halálos dolog. Arra megkérlek vigyél magaddal napszemüveget. mert a tágítás után még 2-3 óráig nagyon fényérzékeny lesz a szemed.Lesz szemnyomásmérés, ami szintén nem fájdalmas. Ne félj, semmi olyat nemcsinálnak, amitől rettegned kellene.
2010. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ok..köszi...még soha nem kellett szemészetre mennem....de mostanában már sokat fáj,úgyhogy inkább megnézetem...

köszi:)

2010. nov. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!