Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap kaptam szemüveget,...

Tegnap kaptam szemüveget, miért nem látok vele normálisan? Homályos minden, ha eltelik egy kis idő aztán jobb lesz? Vagy menjek vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Sokkal de sokkal rosszabbul látok vele mint nélküle, +0.5ös

Azt mondta a doktornő hogy kell egy kis idő mire megszokom,de nagyon rossz,a fejem is fáj tőle


2010. nov. 19. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Állandóra kaptad?
2010. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy belelóg a szempillád a szemedbe és az zavar a szabad kilátásban
2010. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2010. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Hát ha jól tudom, olvasószemüveget nem hordhatsz állnadóan, csak mikor olvasol, vagy közelre kell. A pluszos pedig közelre való. Természetes, hogy távolra homályos.
2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18:36-osnak tökéletesen igaza van, a pluszos szemüvegek közelre valók, kb. 30 cm-ig látsz vele jól, távolabbra homályos.
2010. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A negyediknél a pont. A plusszos szemüveg közelre kell. Távolra homályos és nem jól látsz. Általában ezt nem kell állandóan használni, csak olvasáshoz, gépezéshez ilyesmi tevékenységekhez. Nekem minuszos szemüvegem van vagyis távolra nem látok jól és nekem is ha közelről kell néznem valamit jobb szemüveg nélkül. Bár nekem nagyon rossz a szemem szóval ha valamit szemüveg nélkül akarok nézni akkor azt tényleg nagyon közelről kell néznem. :D
2010. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha +0,5-est kaptál akkor távollátó vagy! Távolra mi a csudának veszed fel? És +0,5-et nem tudom minek írtak, olvasni esett nehezedre?

Hacsak nem tévesztették el az előjelet! Mi volt a panaszod? Mit nem láttál jó?

2010. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Állandó használatra van,és tényleg pluszos...nem láttam se közelre sem távolra rendesen,elnézést,azt még kihagytam a legelején hogy cilinderes
2010. nov. 19. 19:11
 9/16 Cheetoss válasza:

lehetséges,hogy rosszat írtak fel.:D

de hogyhogy jobb lesz kis idő mulva.?

most jó,vagy nem jó.? döntsd már eeeel.:D

vagy behalucinálod,hogy nemjó.vagy lehet azóta romlott a szemed..:s sokat gépezel

2010. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Cheetoss válasza:

az imént olvastam,lehet hogy a szempillád.:o

van műszempillád.? azitt a bűnös

2010. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!