Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek holnap reggel már...

Merjek holnap reggel már tesztelni? Nem korai még? Érzékeny a mellbimbóm, érdekese szúr vagy fáj a jobb felem, a derekam is néha fáj, de akkor ülni sem tudok normálisan.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 25. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze az már bizti kimutatja.

Majd írd meg.

2009. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a görbéd alapján neked megfog jönni!
2009. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most akkor kinek van igaza?????
2009. márc. 25. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz és kimutatja én erre adtam választ.Azt nem mondtam h pozitiv vagy negativ lesz.Szerintem is meg fog neked jönni a görbéd alapján.

Első válaszoló.

2009. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem jós, ezért nehéz megmondani, hogy babás vagy-e. A görbéd azért utal mensire, mert lecsökkent a hőd és ez a mensi előtti 1-2 napban szokott így lenni. De ez sem 100 %. Semmi sem az, csak a pozi teszt.
2009. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lecsökken a hője igen,de még legalább lett volna normális emelkedés.14 nap a luteális (magas hős)fázis.

Sárgatest elégtelenség lehet.

2009. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni a sárgatest elégtelenséggel?
2009. márc. 25. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd az orvosod megmondja ha a vérvizsgálat is kimutatja,addig ne szedj semmit.Progeszteront szoktak adni.
2009. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teszteltem ma reggel, sajna - lett, mára így alakult a hőm.

[link]

2009. márc. 26. 06:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudtam.

Csak azt nem értem h egyesek miért áltatnak? Nem akarnak megbántani és elszomorítani,vagy tényleg nem látják h NEM JÓ? Szerintem nem is volt pé.-ed.Van másik görbéd?

Mert ha néha egy-egy hónapban nincs az még természetes,de van olyan a sok fogi gátlótól, hogy szinte egy hónapban sem történik meg az ovuláció.

Így nem lehet gyerek.

2009. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!