Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valahogy nem javulhat meg a...

Valahogy nem javulhat meg a szem, ha szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés
-0,75-s de nem hordom, csak akkor veszem fel, ha messzire kell nézni.
2010. dec. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, de hány éves vagy? mert kb.18-tól 21 éves korig javul, aztán 40 fölött ismét rosszabbodik
2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem megjavult, bár tényleg nekem is 18 éves korom körül. Akkor tettem le a jogsit, még beleírták, hogy szemüveggel vezethetek. Ez akkor 2-s volt. Utána voltam szemvizsgálaton és nem kellett a szemüveg. Nekem akkor kellett, amikor kiléptem a lakásból. Már eltelt 23 év, és egy éve mentem el ismét szemészhez (már 42 leszek) és most ismét kell(ene), de valahogy nem hordom. Az irodában távol van egy kamerakép, amit sokszor néztem. Ahhoz kellett volna. De már nem kell néznem a kamerát, így a szemüveget sem hiányolom. Az én esetemben már nem fog jobbra fordulni. Öregszem:)))
2010. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak 14 vagyok. Akkor remélem majd megjavul :)
2010. dec. 6. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A világon nem született még olyan ember, akinek a szemüveg meggyógyította volna a látását. Komoly.

Én a Bates-féle szemtornát ajánlom.

2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!