Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi az amit látok? Kérdésed...

Mi az amit látok? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
szóval, ha nézek valamit, akkor pár kör van a szemem elött. vagyis a szememen, mert nem a távolban látom őket, szal a szememben vannak, vagy hogy fejezzemki magam. Kör alakúak...kb így néznek ki : kör, aztán átlátszó rész, aztán egy sötétebb kör, ésa belső része világos. ebből pár van " összekapcsolódva" . ez mi lehet? nem fáj a fejem többször, mint másknak, tökéletesen látok, ezek nem zavarnak, csak ha valami világosat nézek.
2010. dec. 30. 21:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is szoktam látni a szememben "úszkáló" alakokat. Bár én inkább kis pálcikákat. Általában észre se veszem, viszont néha (főleg ha sok a fény), kissé zavaróak.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én se veszem észre őket mindig. És elég hosszű a szempillám, többször azt hiszik ki vagyok festve, ha ez számít


am 13/L

2010. dec. 30. 22:05
 3/8 jakoca válasza:
Nekem is vannat ezek a térkép szerü karikákstb 4 éve,a balszememből felszívódott de a jobban ott van és néha zavar.
2011. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ezek az úszkáló valamik a szemedben megerőltetés miatt elpattant hajszálerek.(de lehet hogy a vérnyomásod miatt ha estleg magas)

Ha elmész szemészetre fel fognak írni egy vény nélkül kapható "vitaminkeveréket" , ami segíti a felszívódását.

2011. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább kérdezd meg mit nem látok.Nyizsd ki a szemed azt látni is fogsz valamit.
2011. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én pálcikát meg karikát is gyakran látok. Nekem azt mondták, ez rövidlátóknál gyakori jelenség (nekem is van, anyámnak is, és Peter Griffinnek is :D)
2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltunk szemészeten, nem láttak semmit a szememben , semmi problémát. és a vérnyomásom alacsony, nem magas
2011. jan. 11. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, a leírásod nem elég pontos a megértéséhez. Ha szabálytalan alakú, fonálszerű képződményekről van szó, azok leszakadt érdarabok. Ezeknek a fonalaknak vannak "csomópontjai", ezek világos belsejű, zárt köralakokra emlékeztethetnek. De ezen kívül még egy csomó entoptikus (szemen belüli) jelenség létezik, és nagy részük semmiféle betegségre nem utal.
2011. jan. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!