Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse? (Kérdésed túl...

Kontaktlencse? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van olyan kontaktlencse amit évente kell cserélni? Nem rossz az a szemnek? Vagy milyen kontaktlencsét ajánlotok? Körülbelül milyen árban vannak?
2011. aug. 23. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én havi lencsét használok, én 10ezerér veszem kb. 3 hónapra, de van ennél olcsóbb is, bár az olyan is. Én egyszer olcsóbban vettem, hát az elszakadt hamar, meg a szemem is fájt tőle, meg mindig 1 órát ültem reggel a tükör előtt mert szúrt, ha betettem, és nem fordítva tettem..de amit most használok, az tökéletes:) szóval szerintem teis árban középkategóriásat próbálj ki:)
2011. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a válaszod! :)
2011. aug. 23. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb fajta lencsék az Acuvue 2hetes lencséi, kényelmesek, nagyon nagy a levegő áteresztő képességük, nem kell szemcseppezni mellette, mert elég nedves mindig.

11ezer körül van 3 hónapra. Én 2naponta hordom csak, így ez nekem fél évre elég.

Évi cserés is van, de amellett folyamatosan szemcsepp kell, mert az erősebb, kevésbé szemkímélő anyagból van, nem ajánlom. Az orvosok sem. 2hetes vagy havi lencse a jó.

2011. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2011. aug. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!