Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet kapni csak egy pár...

Lehet kapni csak egy pár dioptriás kontaklencsét is?

Figyelt kérdés
Szeretnék csak 1 pár lencsét venni (különböző dioptriájuakat). Hol tudnék ilyet venni? Ahol én láttam 3 a minimum.
2009. febr. 2. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én azt szoktam csinálni, hogy berontok egy lencseboltba és közlöm, hogy vészhelyzet van, szemüvegem összetörött a lencsémet meg két hete kidobtam, nem látok, azonnal adjanak egy pár akármilyen lencsét ilyen-és ilyen görbülettel, amolyan dioptriával.

Ez után általában eladó kotorászik a próbalencsék között, és ad, ha van. Volt, hogy úgy megsajnált, hogy még fizetnem sem kellett érte.

Ezt akkor szoktam előadni, amikor tényleg tönkremegy nemvártan az uccsó pár lencsém, mert szemüvegem egyszerűen nincsen.:P

2009. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahová én járok, ott darabra is adják.
2009. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hova jársz? Elég fontos lenne. Bár azon is gondolkodom,h 1 napos lencséket veszek majd.
2009. febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!