Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Budapesten melyik optikusnál...

Budapesten melyik optikusnál tudok olcsón/olcsóbban jó minőségü szines dioptriás kontaklencsét venni?

Figyelt kérdés
Héten megyek szemészetre kontaklencse vényért,kék szemem van de kis korom óta utálom,nagyon szeretnék barna szemeket:).A szemüvegeket utálom 5volt idáig egyiket se tudtam megszokni.2,5es dioptria kell távolra...már megszoktam hogy 2méternél tovább nem igazán látok jól,az lesz furcsa hogy jól látok:DA lényeg hogy barna szinü kontaklencsét szeretnék de nem szar minöségüt de nem is olyan iszonyatosan drágát,mindegy hogy éves vagy hónapos,bár jobb lenne az éves kontaklencsét venni és tudni az árát!Lécci segítsetek!
2009. szept. 27. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg weben próbáld meg. Vannak olyan helyek, ahol színes teszteket is futtatnak, vagy színes lencse akció volt.

Ez teljesen fedő szín:

[link]

2009. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) sajnos itt csak nagyon világos barna van és én pont sötét barnát keresek:)
2009. dec. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!