Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sötétben (nagyon kevés fényben...

Sötétben (nagyon kevés fényben) ha valamire ránézek csak szürkeséget látok! De ha mellé nézek, akkor látom! (? )

Figyelt kérdés
Pl ha látszanak a csillagok és ránézek egyre akk eltünik vagy halvány lesz.
2011. jan. 24. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szürkehályog?
2011. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert most olvastam a szürkehályogról és annak egyéb tüneteinek is kéne lennie. Bár rövidlátó vagyok, de néha olyan hogy 2-t vagy 3-at látok a dolgokból de közbe meg éles. :S
2011. jan. 24. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kell menni, megvizsgál, egy szemfenékvizsgálat gyorsan kideríti, van-e valamilyen probléma, ha nem találnak semmi gyanúsat, akkor sok idegeskedést takaríthatsz meg, ha pedig találnak valamit, akkor pedig igaz az, hogy minél előbb kezdődik a kezelés, annál biztosabb a gyógyulás.
2011. jan. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez velem is így van, mármint hogy sötétben ránézek egy tárgyra akkor nem látom, de ha mellé nézek akkor látom.

nem tudom biztosra, én rövidlátó vagyok és egyik szemem asztigmiás - szerintem amiatt lehet, mert az ilyen fénytörési hiba. de menj el egy vizsgálatra és kiderül.

2011. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem rövidlátás. Ez vagy egész egyszerűen semmi, vagy betegség. Mivel az elmondás alapján nem derül ki, hogy pontosan mit láttok, és a diagnózis sem bemondáson, hanem vizsgálatokon alapul. Ha pedig betegség, akkor egészen banálistól a viszonylag súlyosabbakig terjedhet. A lényeg, hogy nem találgatni kell, hanem tisztázni, mi történik. Megfelelő vizsgálatokkal percek alatt tisztázható, van-e ok az aggodalomra, és ha kiderül, hogy nincs, akkor ezzel sok találgatás és aggodalmaskodás takarítható meg.
2011. jan. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyjából annyi hogy ha kevés fénynél ránézek vmire egy szürke foltot látok. De már van időpontom a szemészhez.
2011. jan. 30. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa ezt: nem találtak semmit. Szerintem csak "kiégett a retinám" a sok gépezéstől:D
2011. ápr. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!