Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, hogy a baj szememet...

Normális, hogy a baj szememet szúrja a kontaktlencse és érzem h benne van? (első kontaktlencsém)

Figyelt kérdés

a jobb szememben nem is érzem h benne van

a balban viszont érzem és néha szú is egy kicsit

normális?


2011. febr. 24. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
helyesbítek: bal szememet
2011. febr. 24. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem mondanám:) én is lencsés vagyok..Velem ez akkor fordul elő ha fordítva rakom be vagy már kicsit régi a lencse...lehet valamitől megsérült:/ ha egyiksem akkor szerintem menj dokihoz :)
2011. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekem azt mondta h normális ha érzem h benne van, ha nem múlik el hétfőig mindenképpen elmegyek

ma lett kibontva a lencse, nem sérülhetett meg szerintem

2011. febr. 24. 21:16
 4/8 A kérdező kommentje:
az orvos mondta (bocsi nem tudok írni, mert sietek xd)
2011. febr. 24. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a szemed sérült meg egy kicsit valamitől:/
2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy egy kis porszem ment alá vagy bármi? nekem mindig ez volt...
2011. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan, hogy a frissen bontott lencsém gyári hibás volt, vagyis szabad szemmel nem látható karcolás volt rajta. (Frequency) Ez már többször volt ennél a márkánál.
2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem akkor sem szabadna az első egy óra után még érezned, ha ez életed első lencséje. Legalábbis én nem emlékszem, hogy éreztem volna. Ha érzem, hogy benne van, vagy szúr, ahogy Te is írod, akkor kézmosás, kiszedem, tisztítófolyadékba bele, kicsit megáztatom és úgy teszem vissza. Valószínű, hogy van valami a lencse és a szemed között, ez mindig előfordul. Nekem többször előfordult már, hogy pl. kézmosás után a törölköző olyan szöszös volt, hogy rá sem lehetett ismerni a lencsére miután megfogtam. Ilyenkor újra mosni kell mindent és másik törölköző. Remélem sikerül :)
2011. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!