Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan kancsalság, amit...

Van olyan kancsalság, amit nem lehet megműteni felnőttkorban? Aminek nem lesz tartós hatása és visszaugrik a szem a "kancsal" állapotába?

Figyelt kérdés
Páromnak van ilyen gondja, en nem kerdezgettem errol, mert pontosan tudom, hogy milyen erzes,amikor az embert nagyon zavarja sajat magan vmi.Annyit tudok, hogy egyszer mar megmutette meg regebben, de sajnos nem sokaig tartott a mutet hatasa.Ill.meg annyit mondott, hogy a szulei hiabaja ez,mert ezt csak gyerekkorban lehetett volna megmuteni.Tovabb nem faggattam,mert ereztem hogy rosszul esik neki,pedig elsosorban a kozos gyerekunk miatt kerdeztem csak ra, hogy nem-e fogja orokolni.Egyebkent sokszor mondja a parom, hogy faj a szeme,de soha nem megy szemesz orvoshoz....Letezik,hogy a mai vilagban ezt valoban nem tudjak megmuteni?Legyszi csak olyan irjon,akinek van ebben tapasztalata, mert oszinten segiteni szeretnek neki, de ha vmirol nem tudok pontos infot, ugy nem akarom neki felhozni.
2011. febr. 26. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
femina.hu-n van optometrista szakértő, tedd fel neki a kérdést. Sajnos van olyan, hogy nem lehet műteni.
2011. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi,megnezem.

Csak azt nem ertem, hogy ha nem mutheto,akkor miert mutottek meg megis regebben?

2011. febr. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!