Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szem problémám? SOS

Mi lehet a szem problémám? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vettem észre egy 10 perce, hogy a bal szememmel valami nincs rendbe, mintha "belelógna" valami, lementem a tükörben megnézni, és azt vettem észre, hogy a szemem alatt közvetlen eléggé megdagadt. Ez mitől lehet? Nem csípett meg semmi, elvileg allergiás sem vagyok, viszont kb egy órája viszketett is eléggé. Nem használtam semmi krémet, csak az "oxxi" nevű párnácskát miteszerek ellen, de ezt már használom hónapok óta. Mi lehet a baj? Mit tudok tenni?

19/f


2011. okt. 19. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni. ügyeletre mész,vagy holnap szemészet. ez lehet több betegség is!
2011. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bőrtisztító készítmények többségén ott a figyelmeztetés, hogy szem környékén, vagy szemhéjon nem alkalmazhatók. Ha erre nem figyeltél, akkor ez lehet a gond. 1-2 napon belül meg kell szűnnie a problémádnak. Ha nem, akkor szemészet! Ezzel nem érdemes viccelni.
2011. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!