Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Javító Szemműtétnek mik a...

Javító Szemműtétnek mik a feltételei, hány éves kortól ajánlott, hol érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés

mennyi az esélye annak, hogy ugyanolyan lessz mint volt, vagy csak egy idő utánn ?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok

köszi !


2011. márc. 3. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételei: 18 múltál, és a szemed nem romlik tovább. Valamint persze az is, hogy meg tudd fizetni.
2011. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DannyZuko ***** válasza:
Hát nézd. Nekem si megcsinálták. Sajnos kb fél évig élvezhettem a tökéletes látás örömeit. -1,75öt szedtek ki. most visszakocogott -1re és itt stabil. ezért ismét műteni kell majd. Feltétele a minimum 1 dioptria - vagy +. Hogy a várható javulás mértéke indokolja a műtétet. 18 éves kor stb... Van jópár műtött ismi. sajna jellemzően akik nagyobb 4-6 dioptriások voltak, azoknak is visszaromlott valamennyire és korrigálni kellett. de második korrekció után már stabil maradt. a műtét perceket vesz igénybe és nem érzed. utána 3-5 nap elég szar. olyasmi mint ha porszem lenne a szemedben. javasolt egy sötét szoba, de legalábbis olyan ahol nem süt be ezerrel a nap. napszemüveg fél évig ha kimész vagy nagyon természetes fényben vagy. csepegtetni kell az első hónapban napi 5x, majd másodikban 4x és így tovább egy cseppet, ami gátolja a szemed regenerációját, mivel a tested azt hiszi a mexokott rosszra, h az a jó és visszaállítaná a rosszat...
2011. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat !
2011. márc. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!