Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem látok jól távolra, és...

Nem látok jól távolra, és szemüveges vagyok. Azt viszont nem hordom. Milyen más választásom van még, hogy nem kelljen szemüveget viselnem?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy mínusz 1 alatt van a szemüveg,de azért zavaró.Sajnos nagyon hiú vagyok,és a szemüvegemet csak otthon hordom.A lézeres szemoperálás drrága,ráadásul elég kicsi a probléma,mint elmondtam.Anyu pedig nem akarja,hogy kontaktlencsém legyen,mert hogy az olyan rossz.Én már inkább azt választanám...Mit tegyek?
2009. febr. 20. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Keress "menő" szemüvegkeretet és úgy hord. Ha hozzá passzoló ruhát veszel fel egész jól áll. Amúgy meg ha nem hordod, akkor romlani fog a látásod és akkor mindenképp hordani kell. Talán még most meg lehetne gyógyítani.
2009. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
mi a rossz a kontaktlencsében?:
2009. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Vagy győzd meg valamivel anyukádat,hogy hordhass kontaktlencsét,vagy mint ahogy az első válaszoló is írta, vegyél valami "menő" szemüveget, ami manapság egyáltalán nem ciki.Sőt, egyre inkább divatos dolog!A kontaktlencséről még annyit,ha nagyon azt szeretnél, vidd el anyukádat is a kontaklencsét árusító szalonba,hogy a látszerész elmagyarázza anyukádnak,hogy egyáltalán nem rossz a kontaktlencse viselése,mert vannak nagyon kényelmes,a szemet egyre kevésbé,vagy alig irritáló modern kontaktlencsék is már.
2009. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Szemtorna? Nem kerül erőfeszítésbe viszont némi erőfeszítést igényel...


Itt kaphatsz segítséget:

[link]

2009. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)A szemüveget inkább elvetem...tudom,hogy nem ciki,de engem zavar...azt is tudom,hogy ha nem hordom a szemüvegemet,romlani fog a látásom.:S Szóval inkább meggyőzöm Anyut,hogy legyen kontaktlencsém!:D
2009. febr. 21. 10:27
 6/9 anonim válasza:
mi a jó a kontaktlencsében?
2010. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom...mondjuk az, hogy lát benne az ember?...Á, nem valószínű...
2010. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
látsz? de milyen áron? csak hátránya van a szemüveghez képest, fölösleges sorolnom, hajnalig tartana
2010. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen hátrányai vannak? Elvesz az életedből 5 percet, amíg berakod vagy kiveszed? Vírusokat szedsz össze? Hát kérem, be kell tartani a higiéniás előírásokat.
2010. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!