Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valahol mostanában ingyene...

Van valahol mostanában ingyenes szemvizsgálat kontaktlencséhez? Egyáltalán hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de Veszprémben a Reider optika ingyenesen vizsgál. Táblát kell olvasnod, kis házikót kell nézned (vagy mást) az út végén (gépen)- ez nem tudom mire jó meg még pár más dolog, de nem fáj:)
2011. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam, hogy Budapesten élek.
2011. márc. 15. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy milyen egy szemvizsgálat, de úgy tudom külön megnézik, hogy a szemem nem érzékeny-e a kontaktlencsére, hordhatom-e. Arra lennék kíváncsi, hogy ez a vizsgálat hogyan zajlik.
2011. márc. 15. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nézték hogy érzékeny e. Bár ez 10 éve volt, csak az derült ki, hogy olajos a könnyem (?).
2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ofotértbe ingyenes szokott lenni, ha ott rendeled a lencsét utána. De menj be és kérdezd meg.


A szokásos vizsgálatok után adnak próbalencsét, amit be kell raknod úgy ahogy elmondják. Ezt bent kell hagynod fél órán keresztül. Addig én a boltban járkáltam, vigyél társaságot:D de van aki elmegy vásárolni közbe. Aztán ha semmi gondod nincs vele akkor bírja a szemed, utána ki kell venned. Ezzel meg is tanulod hogyan kell. Eldöntitek megfelel-e, ha igen akár vissza is teheted újra és ezzel mész haza. Feltéve hogy rendelsz ugye lencsét akkor. Ennyi.

2011. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 18. 10:47
 7/7 anonim válasza:

Hátha még aktuális valakinek.

[link]

Lánchíd patika

1011 Budapest, Fő u.12.

Tel: +36 1 799 6080

E-mail: info@lanchidpatika.hu

2012. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!