Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van az hogy most fáj a...

Miért van az hogy most fáj a fejem?

Figyelt kérdés
szemüveges lettem és most fáj a fejem amikor már hordom a szemüveget de mikor még nem volt szemüveges és rossz volt a szemem akkor nem fájt a fejem.Ez miért van? Lehet hogy nem jó a lencse?
2011. ápr. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól látsz vele, csak egy kicsit szokatlan ez természetes. Hozzá kell szokni a szemnek, hogy már tisztán lát. Rövid időn belül meg fog szűnni.
2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem a lencse hibája, csak még szokatlan neked, hogy minden sokkal élesebb. idővel elmúlik, addig is vegyél be egy fájdalomcsillapítót, ha nagyon fáj, pihenj egy kicsit, és néha vedd le a szemüveged, hogy a szemed is pihenjen.
2011. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azért fájt akkor, mert túl erős lencsét kaptam. Nem szabad tényleges dioptriájú lencsét használni, annál kicsit gyengébb kell, mert egyrészt a szemed megszokja s tovább fog romlani, másrészt meg fejfájást kapsz tőle.
2011. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!