Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak hogy ne legyenek...

Mit csináljak hogy ne legyenek karikásak a szemeim?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Aludj eleget, egyél több vasat/vitamint, és ha még ezután is minden reggel karikás a szemed, akkor ajánlom a La Prairie hûsítø géljét, nagyon drága, de megéri, tényleg eltüntet mindent.
2011. ápr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Menj el egy orvosi kivizsgalasra, mivel lehetseges, hogy ez a tunet egy belso betegseget jelez, v agy vitaminnak a hianyat.
2011. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Aludj!
2011. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%
Ne szívjál annyit.
2011. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Flavogard piknogenol tartalmú étrendkiegészítőt javasolok.

Lehet rendelni a neten. /szebben-jobban-egészségesebben/

Nálunk még kevesen ismerik. Nekem az orvosom javasolta.

2011. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
rajzolj rá kockákat...xD akkor nem lessz karikás....:D
2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A karikás szem valamilyem emsztési probéma miatt van!

Próbáld ki ezt: [link]


Vagy ezt mindeggyik jó én mindet használom saját tapasztalat [link]

2011. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
több pihenés kiegyensúlyozot táplálkozás,többfolyadék bevitel,napi 2liter viz legalább,komlet b vitamin,egykis sport mindjárt simább feszesebb bőr minden hol ,
2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagyban genetikai dolog, de sokat lehet tenni ellene a fent leírtakkal. én egy Nivea szemránckrémet használok, megfizethető és nekem bevált
2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Drága kérdező! Ha alszol eleget akkor fogadni mernék hogy napjában csak 0.5-1l vizet iszol csak! A szem alatti karikák a veseműködés problémájára utalnak, tehát nem iszol eleget /vizet, nem alkoholt :P/ napi 2l elfogyasztásával 1-2 héten belül változás állhat be! Inkább sűrűbben járj wc-re minthogy veseköved legyen! Amúgy hetente 1-2 alaklommal egy sör megtisztítja a vesét azt nagyon ajánlom! Tehát igyál sok vizet, ha ez sem hat akkor egy kivizsgálás nem árt!!!
2011. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!