Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemészhez menjek ezzel?

Szemészhez menjek ezzel?

Figyelt kérdés

A jobb szememmel néha homályosan látok, ha pislogok párat, elmúlik, de visszajön mindig. Nem vészesen homályosan, kb. olyan mintha belement volna valami. Nem tudom, mi lehet ez. (Valaki tudja?)


Most megyek majd új szemüveget csináltatni, mert a régi gyenge (eddig mínusz feles volt, de bal szememre már egyes kellene). Szerintetek ezt a homályos látást ott mondjam, mikor megvizsgálnak, vagy menjek el külön szemészhez? És nem tudja valaki, mitől lehet?


2011. máj. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha szemésznek mondod. Ha a szemüvegkészítésnél kérdezed meg, lehet, hogy ott is tudják a választ. De szerintem ez egy banális, múló kis nyálkahártya irritáció.Talán a szempillád izgatja.
2011. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Lehet, hogy az. Meg sok mindenre allergiás is vagyok, az is lehet, de azért inkább megnézetem. :)

2011. máj. 5. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan röhögni tudnék néha... Mért nem képes felfogni az idióta emberiség, hogy a szemüveg miatt csak tovább gyengül a látás?

Keress rá a Bates-módszerre. Ez egy szemtréning, melynek a megalkotója bebizonyította hogy a Helmozt-elmélet hibás.

2011. máj. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a szemüveg miatt romlott a szemem, már akkor is az egyik szememre erősebb szemüveg kellett volna, mikor ezt csinálták, csak a doktornő azt mondta, "úgyis romlik még a szemem", egyelőre feleset ad.


De ettől függetlenül lehet utánanézek ennek a módszernek.

2011. máj. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!