Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Féltem a szemem világát. Volt...

Féltem a szemem világát. Volt már másnak is ilyen tünete? Mit mondott rá az orvos?

Figyelt kérdés

Péntek este, szombat reggelre nagyon csúnyán vörös volt a szemem. Mint aki egy kiadósat bőgött. Szombat hajnalban arra ébredtem, hogy folyik a könny a szememből. Aztán reggelre vörös volt, eres, és fájt, inkább szúrt és égett. Aztán nap közben javult, de ma reggelre megint vörös volt, és szúr. Kamillával borogatom, és holnap dokihoz megyek.


Csak tájékozódni szeretnék, hogy ez mi lehet?


2011. máj. 8. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szia:)

ne aggódj, ne gondolj semmire:) a szem nagyon érzékeny, lehet, hogy nem tiszta kézzel nyúltál a szemedhez...

tudod, elég ah pl. megfogsz egy kilincset, amit előtted egy olyan fogott, akinek a kezén volt baktérium vagy vmi...

persze ez csak ötlet, de a doki jobban tudja majd:)

jobbulást:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergia is.
2011. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor kiszárad a szemem. Olyankor műkönnyet csepegtetek bele és jobb lesz.
2011. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű kötőhártya gyulladásod van. Mindennapi betegség. Okozhatja huzat, kosz akármi. Ha ez a problémád akkor szemcseppet vagy kenőcsöt fogsz kapni.


Gyógyulást!

2011. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem akkkor szokott égni a szemem ha lázas vagyok.
2011. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!