Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a fél éves...

Lernen kérdése:

Mennyibe kerül a fél éves kontaktlencse?

Figyelt kérdés
12/L
2011. máj. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 ezer a féléves.


15/L

2011. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Elég pénzéhes lehet a dokid, ha 12 éves lánynak kontaktlencsét ír fel...

Nagyon higiénikusan kell kezelni, figyelni, mennyi ideje használod, nem szabad benne aludni, stb... Egy gyerek ne erre figyeljen. Pár év múlva simán ráérsz ezzel foglalkozni. Piszkos kézzel belenyúlsz és meg is van a fertőzés. Ne haragudj, de szerintem várj vele 2-3 évet!

2011. máj. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de én úgy gondolom hogy vagyok olyan értelmes 12 éves léttemre hogy megfelelően tudjak ápolni egy kontaktlencsét!! jah és csak szánnék rá annyit időt hogy ápoljam (mert azt írtad hogy egy gyerek ne arra figyeljen)! És ne egy nem kettő embernek van egész pici korában!(akkor azok orvosa is mocskos?) És másoknak nem ez a véleménye!! Nem az számít hogy hány éves vagyok mert valaki húsz évesen sem tudja rendesen ápolni!!!! Ennyit erről....
2011. máj. 12. 08:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg itt az volt a kérdés hogy mennyibe kerül egy fél éves kontaktlencse, és nem az hogy milyen pénzéhes az orvosom?? pff...
2011. máj. 12. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha belegondolsz: 30 ezer forint a lencse. Ugyanennyi egy szemüveg is. Jobban jársz a szemüveggel.
2011. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!