Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon macerás itt kérdést...

Nagyon macerás itt kérdést feltenni. A gép semmit nem akar elfogadni. Újra próbálkozom. A konkrétumot már lent leírtam. Kérdésem:a lent leírt megfigyelésemre mi a válasz?

Figyelt kérdés
Otthon pl: valamilyen tárgyat, vagy utcán megvilágított reklámtáblát figyelek és próbálom a látásomat koncentrálni, hogy élesebben lássam. Ez rövid időre sikerül,5-10 másodpercre, majd újra tompább lesz.1-2 perc múlva újra élesebben látok, majd megint elmosódottabb. Ezt szinte csak este tudom elérni, nappal sokkal nehezebben vagy egyáltalán nem. Jelenleg próbálkozom lyukszemüveggel is és elkezdtem a szememet tornáztatni, de még javulást nem tapasztalok.
2011. máj. 15. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemészeten voltál? Én odamennék, nem kísérletezgetnék otthon.
2011. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod a szemtornát?
2011. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!