Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sikerült összekevernem a bal...

Sikerült összekevernem a bal és a jobb lencsémet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen, ügyes vagyok... De volt oka annak, hogyan sikerült.
2011. máj. 23. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi gond, vedd ki, tisztítsd meg és tedd vissza most már jó helyre. velem is előfordult már.
2011. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy most foggalmam sincs melyik a jobb és melyik a bal. Na tehát úgy volt, hogy ideges lettem és kivettem mind a kettőt, tiszta kézzel meg minden mert arra mindig figyelek és összekevertem, és nem tudom eldönteni melyik a jobb melyik a bal mert negyed dioptria az eltérés :S
2011. máj. 23. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Uhh... nem tudom, lehetséges-e megállapítani. Lehet bemehetnél vele egy optikushoz, hátha meg tudja mondani. Ha nem, akkor sajna kuka, és új pár, mert ha a jobb szemedbe beteszed az erősebb lencsét, akkor hozzáromlik... :(


Bár egy nap nem számít, ha napi a lencse, rakd be találomra, aztán ha nem látsz jól, cseréld ki... :-/

2011. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerencsére csak negyed dioptria az eltérés, ma reggel beraktam találomra mert nagyon kellett és jól látok vele. Azért majd bemegyek egy optikushoz.Azértnem akarom kidobni mert 2 napja hordom. Köszönöm a segítséget-
2011. máj. 24. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Optikus biztos meg tudja mondani, hogy melyik melyik, a szemüvegnek is van ilyen gép, alárakja, és kiírja vhogy vagy megmondja hogy hanyas.. Biztos van erre is valami, nehogymár hagyják hogy műanyagdarabkákat dugdoss a szemedbe, de ne tudja megmondani, hogy melyik-melyik:D
2011. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!