Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mostanság mennyi egy kontaktle...

Cuppy kérdése:

Mostanság mennyi egy kontaktlencse viselés havonta vagy félévente, a szemem 0,5-ös (tudom nem erős, de ha a szemüveg rajtam van jobb, de a szemüveget egyszerűen nem bírom viselni, zavar?

Figyelt kérdés
találtam ilyen kérdéseket, de azok 2008as ?-sek, lehet azóta változtak
2011. okt. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem havi lencsém van, a féléves adag 23000 körül van, plusz a folyadék, amiből fél év alatt kb. két flakon fogy, ez még 7000 kb. Tehát félévente 30000-ből jön ki.


Ebben nincsenek olcsó megoldások, a jól bevált, megbízható márkát veszem mindig, és a lencsét sem netről rendelem (nem bízom benne), hanem az optikusomnál kérem mindig az adagot.

2011. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyírbátorban veszem a lágylencsét (1hónapos) az Offendorfer optikában, 1.000 (egy ezer) forint darabja, tehát egy pár 2.000 Ft. Nem hordom rendszeresen, mert szgép előtt dolgozom, és jobb a szemüveg, de hétvégi buliba és strandra csak ebben tudok elmenni.

Tökéletes, kristálytisztán látok vele. A márkáját nem tudom, mert mindig kidobom a csomagolását, amint átrakom a tartóba. Egyébként -2.25-ös a szemem (-2-es lencsét hordok). Ajánlásomra a barinőm és a pasija is innen vásárol, ők is meg vannak vele elégedve.

Folyadékot a müllerben szoktam venni, ott a legolcsóbb, a 360 ml-es kerül 1500 Ft-ba.

Tehát érdemes szétnézni.

2011. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neten kell rendelni, sokkal jobban jársz. Mert az optikában dupla árat is elkérnek érte sokszor.

Az én lencsém az egyik legjobb márka, fél évre 12000 ft, ez nem sok érte, olyan átlag ár. A folyadék fél évre kb. 2 flakon kell, az 1400 ft összesen. Rossmannos. És hiába hogy olcsó, nagyon is jó fajta. Ezekből nem azt kell nézni hogy melyik a drágább, mert nem attól jobb. A kontaktlencséknél meg a levegőáteresztő képességet kell nézni hogy magas legyen.

2011. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2011. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én napi lencsét hordok, ezt tartom kényelmesnek, nem szeretek a folyadékkal bíbelődni. 30 napra 10.000 Ft, viszont ez nem egy hónap, mert nem viselek minden nap lencsét, heti többször is szemüveget teszek fel.
2011. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
nem... nem zavar.
2011. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

vannak már olyan lencsék is, amit ki sem kell venni egy honapon keresztül. nekem is olyan van és nagyon tuti!!!!!

és itt nem is kell annyi folyadék. max egy szemcsepp. nagyon jó!!!! és kényelmes! ha érdekel, irj és adok több infót;)

2011. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!