Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet, hogy a jobb...

Mitől lehet, hogy a jobb szememre homályosan látok? Voltam ofotértbe szemvizsgálaton, de csak egy 0,25-ös romlást állapítottak meg.

Figyelt kérdés
De a 0,25-ös lencsével is megmaradt a homályos látás, illetve mintha egy koszos üveg lenne a szemem előtt. Nem fáj, nem piros vagy ilyesmi. Valamikor felerősödik, de van, hogy teljesen jól látok.
2009. márc. 17. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb a szemem és én is így jártam az új szemüvegemmel. Hol láttam, hol nem. Aztán felvilágosítottak, hogy a lencse közepének kell a a szemem előtt lennie, ugyanis csak akkor látok élesen. Nekem meg mindig lecsúszott és ezért láttam homályosan. A te szemüveged nem csúszik le néha?
2009. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!