Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsét hordani?

Milyen kontaktlencsét hordani?

Figyelt kérdés
Már harmadikos korom óta vagyok szemüveges, és szeretnék kontaktlencsére váltani. Olvastam az interneten az előnyöket hátrányokat stb. szóval azzal tisztában vagyok nagyjából. Nektek mik voltak a tapasztalataitok amikor elkezdtétek hordani? Amikor vki elkezdi, mire kell figyelni, stb.?? 14/F
2011. máj. 31. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan mintha jó lenne a szemed, felszabadító érzés:) nincs ott a szemüveg kerete és minden irányba jól látsz, én nagyon szeretem.

mire kell figyelni? mindig moss kezet előtte és ne aludj benne sokat (kivéve ha olyan fajta hogy lehet)

árban sem olyan vészes, havi 2500 ft kb.

hátránya talán az, h ha fáradt a szemem, akkor nem bírom, muszáj kivennem, de ez természetes. meg ha sokáig van benne (12-14 óra) akkor kiszárad a szemem és akkor is ki kell venni.

2011. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz :)
2011. jún. 4. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Még csak pár napja van, nagyon szeretem, máshogy benne látni a világot. Jobb. Egyedül a kivételét utálom, azzal még szenvedek.

16f

2011. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!