Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha érzem, hogy lüktet egy...

Néha érzem, hogy lüktet egy ér a jobb szememben. Ez mitől lehet, és mi rá a megoldás? Nagyon zavaró :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
un. tic-ed van.idegi alapon, paraszimpatikus idegrendszeri hatásra.
2011. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár semmit sem értettem belőle. Le tudnád írni úgy, hogy a magamfajta halandó is felfeoghassa? Lekötelezne. Előre kösz :)
2011. jún. 12. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak nem akaratlagos izommozgások. Ilyen pl. a szíved, vagy amikor nyelsz. Normál esetben a szemedet akaratlagosan mozgatod, ez alól kivétel a pislogás. Ha rángatózik valakinek a szeme, az idegi alapon van. Hgy egyzserűsítsük: ideges vagy allergiás vagy valamire, esetleg mindkettő....
2011. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így már értem, kösz a választ. Ebben lehet valami, mert tényleg allergiás vagyok, és az csak ilyenkor jön ki, és máskor nincs izomrángásom sem... Egyébként valami gyógymód van erre, amivel meg lehet szüntetni? Mert nagyon idegesítő.
2011. jún. 12. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy allergológust. Az olyan orvos, ki ezzel foglalkozik, sokszor bőrgyógyász. A normál allergiatesztet megcsinálja neked a háziorvos is, de abból nem sok minden derül ki az esetek többségében. Kérdezték már itt a fórumban-láttam ajánlani egyet-kettőt. Igaz, Pesten.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok kösz a tanácsot, majd megnézetem magam, bár Pest az innen, Kalocsáról kicsit messze van, de biztos itt is van egy jó allergológus. :)
2011. jún. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!