Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szaruhártya gyulladásom van?

Xnorkax kérdése:

Szaruhártya gyulladásom van?

Figyelt kérdés
Már napok óta nagyon vérágas a szemem, konkrétan a múlt heti osztálykirándulás óta. Kontaktlencsém van és véletlenül elaludtam benne. Semmi gond sem volt, de az utóbbi pár napban nagyon vérágas, de csak a szemem egyik oldala és észrevettem egy apró fehér pötty szerűség az íriszemben. Az osztálytársam mesélte, hogy volt neki szaruhártya gyulladása, így én is erre gondoltam. Holnap megyek orvoshoz, addig mit csináljak? A Visine csepp nem használ semmit. Amúgy nem fáj, csak úgy érzem hamar és könnyen kiszárad a szemem... Kontaktlencsét ma nem tettem be.
2011. jún. 16. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Műkönnyel próbálkozz szerintem! És bírd ki holnapig, az orvos hátha okosabbat tud mondani. Látatlanban és előképzettség nélkül itt ilyen jellegű gondodat nem tudjuk megoldani:)
2011. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, műkönnyem sajna nincs itthon. :/ Sejtettem, hogy itt nem kapok sok új infót, de kicsit be vagyok pánikolva..
2011. jún. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!