Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeresen van herpeszes...

Rendszeresen van herpeszes szaruhártya gyulladásom. Mi van ha terhesség alatt is kijön? Májusban szeretnénk próbálkozni.

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon fájdalmas betegség nincs semmi módszer a megelőzésre és ha jön váratlanul... Most éppen múlóban van már. De ilyenkor egy halom gyógyszert kapok amit sem terhesség sem szoptatás alatt nem szedhet az ember.

Lekaparják a sérült szaruhártyát is akár többször is.

Az orvostól még nem kérdeztem mert csak most döbbentem ere rá. ha már szoptatok majd olyan fájdalmaim vannak szokszor hogy nem tudom majd a babát ellátni...


2009. febr. 14. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a herpeszes szaruhártya gulladás, de úgy tutom, hogy amikor a nő terhes akkor sok előző betegség a háttérbe vonul, mert a szervezet olyankor a babával foglalkozik. Reméljük hogy ez nálad is így lesz. Pl a régi allergiák sok esetben teljesen elmúlnak a tarhesség ideje alatt. De ha mégsem, biztos kitalálnak valamit az orvosok, nem hagyják hogy szenvedj! Ne is agyalj rajta túl sokat, ill ne félj tőle annyira, nehogy tudat alatt ez gátoljon meg a teherbe esésben!
2009. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!