Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a szememnek?...

Mi lehet a baja a szememnek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szerdán elfelejtettem kivenni a kontaktlencsém és bentmaradt estére reggel úgy keltem hogy alig bírom kinyitni a jobb szemem és nagyon vörös volt (a ballal semmi baj nem volt) ezért amint kikeltem az agyából az volt az első, hogy kivettem. Most 2 napig be se raktam de még mindig nagyon vörös. De megpróbáltam most berakni, hogy fáj-e és nem fájt eggyáltalán (2 percig hagytam benn)

De már csöpögtettem a szemembe rengeteget. És kamiláztattam is. MIt csináljak? pls segítsetek!


2011. jún. 17. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kemény kontaktlencsét használtam
2011. jún. 17. 15:04
 2/12 anonim ***** válasza:
Örülhetsz hogy nem vakultál meg a felelőtlenséged miatt. Ráadásul kemény lencse?? Te jó ég..nekem lágy van, de ha még ezt is bennhagynám éjszakára akkor is rengeteg esélyem lenne megvakulni, keménynél meg pláne! Szóval bazinagy szerencséd van! És legközelebb vigyázz jobban...
2011. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ember...ööö....jaaa, megvan SZEMORVOS!!! Kontaktlencsét meg NEM hagyunk bent! Szerintem nem is használhatsz többet! Menj dokihoz, most!
2011. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mien orvoshoz menjek?
2011. jún. 17. 15:10
 5/12 A kérdező kommentje:

tegnap elött lettem 14

és ma nem is tudnék elmenni

nem tudok itthon semmit sem csinálni vele?

2011. jún. 17. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
ne csinálj vele otthon semmit, szólj anyukádnak
2011. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ő nincs otthon és ha hazaér akkor meg el kell menjünk unokatesom ballagására

anyukám azt minta h kamillázam de azzal semmit nem értem

2011. jún. 17. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor pihentesd, úgy értem, ne rakd bele a lencsét, hétfőn meg nézesd meg
2011. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

oks

köszi!

2011. jún. 17. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, akkor ügyeletre, ott legalább egy szemcseppet felírnak.Valószínű, hogy begyulladt a szemed, vagy nagyon irritált.Ha 14 éves vagy, akkor lehet, hogy még a gyerek ügyeletre kell menni, de mindegy, a kórházban úgyis eligazítanak, hogy hová kell menned.Ha nem marad más lehetőség, használd továbbra is a kamillát.A főzet langyos legyen és ne legyen túl erős!Pihentesd sokat a szemed.
2011. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!