Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hülye kérdés, de lehet valami...

Hülye kérdés, de lehet valami baja a szememnek attól, hogy belefröcskölődőtt a wc vize?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kötőhártyagyulladás. De valószínűleg nem lesz semmi. Esetleg mosd ki tiszta csapvízzel.
2011. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztítod normálisan a wc-t, akkor elvileg az az egyik legkevesebb baktériumot tartalmazó hely a lakásban, tehát kb mintha csapvíz ment volna bele... De persze mosd ki meg ilyesmi, de szerintem nem lesz semmi bajod, ha mégis észlelsz tünetet, akkor meg irány a doki.
2011. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, használat előtt vagy után... meg hogy otthoni, tiszta, vagy valamilyen közWC...?


Figyeld, hogy nem pirosodik-e be, ha igen, akkor szemorvos, és kapsz rá cseppet.

2011. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem wc takarítás közben történt, különben hogy kerülhetne olyan közel a szemed a csészéhez. Ebből kifolyólag kérdezem, hogy nem használtál akkor épp valami vegyszert? Mert inkább az okozhat bajt.
2011. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ööö ezt evés közben ne olvasd el:(

pms-em van, ilyenkor katasztrofális állapotban vagyok és ráadásul most eléggé izgulok is, úgyhogy hányok-fosok egész nap.:DD szóval belehánytam a wc-be, és úgy fröccsent vissza a víz, ami köszönhetően a mai tevékenységemnek, nem hiszem, hogy túl tiszta volt.

2011. okt. 4. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
A wc tisztítás mellett ez lett volna a következő tippem, hogy hánytál. De szerintem semmi baja nem lesz a szemednek. Én itthon időset ápolok, már bele sem gondolok, hogy mi kerül bele a szervezetembe.
2011. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Feltételezem wc takarítás közben történt, különben hogy kerülhetne olyan közel a szemed a csészéhez"


Csak egy tipp: hányás közben. Pl.

Vicc nélkül: Egy pohár vízbe nézzél bele párszor. ( hogy a szemed benne legyen a vízben, és közben pislogjál.

2011. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást...!
2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Langyos vízzel próbáld meg megtisztítani a

szemed

2013. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!