Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olyan, mintha fekete füst...

Olyan, mintha fekete füst lenne a szemem előtt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha előjön ez a probléma. Olyan, mintha a szemem előtt lenne egy hártya, amiben fekete füstszerű valamik úszkálnak. Bocsi a megfogalmazásért de csak így tudom elmagyarázni. Lehet ez a szem fáradságától?
2011. jún. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hm......neha nekem is. en tudom mire gondolsz. nemhiszem hogy faradtsag mert volt hogy aludatm 10 orat, lementem enni 1 ora mulva, elo is jott ez a problema. de csak 15-20mp-ig. nalad mennyi ideig tart? En eddig kb 5x tapasztaltam 2 even belul.
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem elég sokáig szokott tartani és most hogy így elgondolkodtam rajta, főleg félhomályban vagy sötétebb környezetben jön elő. Tudom hogy valamilyen vitamin, vagy tápanyag hiánya miatt romolhat a szürkületi látás, lehet emiatt van?
2011. jún. 17. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem orvoshoz kéne menni.
2011. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en nemtom romolhat-e valami miatt a szurkuleti latas, de nekem eppen hogy vilagosban szokott elojonni, mikozben eszek. na most szememmel latszolag nincs gond, es dicsertek is hogy olyan mint a sase. ilyen szoveggel megyek dokihoz tuti kirohogne...
2011. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy romolhat mert biológiaórán egyszer volt róla szó, egyébként ha ez nincs én is tökéletesen látok, de igazából ez olyan mint valami függöny vagy nem tudom mi, tisztán látok mögötte mindent csak előtte vannak ilyen átlátszó sötét valamik.
2011. jún. 17. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy farkas vakság, ami az A vitamin hiány miatt alakulhat ki.
2011. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!