Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen egy átlagos napon a...

Milyen egy átlagos napon a "szemtornád", milyen gyakorlatokat szoktál végezni?

Figyelt kérdés
Esetleg valami tipp amit tudnom kell ?
2011. jún. 20. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak régebben végeztem szemtornát, mikor számítógép előtt dolgoztam, csak annyiból állt, hogy nagyon távoli dolgokra fókuszáltam, és szinte éreztem, ahogy megnyúlt olyankor a szememben az "izom".
2011. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én reggel felkeléskor és este lefekvés előtt 10-10percet ingázom. du.1kor végigcsinálom az összes gyakorlatot egymás után (ez olyan 1 óra hossza), vagyis: napoztatás, tenyerezés, ingázás és annak több típusa, pszihikai gyakorlatok.

Valamint egy hasznos tipp: Ha lelki gondjaid vannak, sosem fogsz meggyógyulni.

2011. jún. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt senkinek sincsenek lelki gondjai :)

Minden fejben dől el, nem igaz ?

Am köszi. fasza válasz volt

u.i.: használt már valamennyit?

2011. jún. 23. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen használt. Még mikor nem szemtornáztam, irtó rossz volt a látásom. Emlékszem hogy a nagyszüleimnél voltam, ültem a fotelban (kb 3 m-re a tv-től) néztük a vv-t, a képből csak nagy foltokat láttam a szemem fájt és irtóra könnyezett. Azóta már rendszeresen szemtornázok, a szemem nem fáj, a nagyszüleimnél pedig már az rtl-feliratot is látom.
2011. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez esetben köszönöm a választ, további jó szemtornzást :)
2011. jún. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!